27.08.2023

Wspólnie z Lafarge kibicowaliśmy biało-czerwonym

Finał siatkarskiej Ligi Narodów obfitował w emocje podczas walki naszych zawodników z drużyną z USA.

Wspólnie z Lafarge kibicowaliśmy biało-czerwonym :: Finał siatkarskiej Ligi Narodów obfitował w emocje podczas walki naszych zawodników z drużyną z USA.Wspólnie z Lafarge kibicowaliśmy biało-czerwonym :: Finał siatkarskiej Ligi Narodów obfitował w emocje podczas walki naszych zawodników z drużyną z USA.

Producent cementu LAFARGE wyróżnił grupę swoich kluczowych dystrybutorów zapraszając ich na to wyjątkowe wydarzenie.

Starcie Biało-Czerwonych z Amerykanami miało miejsce w Gdańsku dnia 23 lipca br. Była to szansa dla naszej reprezentacji na wywalczenie pierwszego w historii złota w tych rozgrywkach, a czego nie udało się im w 2021 roku w meczu finałowym z Brazylią.

Co ciekawe, Polacy i Amerykanie ostatni raz mierzyli się w finale dużej imprezy międzynarodowej w 2012 roku w... Lidze Światowej, rozgrywanej w latach 1990-2017, w miejsce której powstała Liga Narodów. W decydującym o złocie meczu w 2012 roku biało-czerwoni wygrali 3:0.

Ostatecznie wynik tego jakże emocjonującego spotkania zakończył się 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18) na korzyść naszego zespołu. Natomiast spotkanie zakończyło się imprezą inegracyjną w Nowotelu nad Zatoką Gdańską.

źródło: Express Bydgoski