5.10.2022

Zapraszamy na kolejne Branżowe Targi Składów Budowlanych

W roku 2022 zaprosiliśmy do wzięcia udziału w targach wielu producentów, a w porównaniu do ubiegłej edycji odnotowaliśmy większe zainteresowanie czego wynikiem jest więcej prezentacji.

Zapraszamy na kolejne Branżowe Targi Składów Budowlanych :: W roku 2022 zaprosiliśmy do wzięcia udziału w targach wielu producentów, a w porównaniu do ubiegłej edycji odnotowaliśmy większe zainteresowanie czego wynikiem jest więcej prezentacji.Zapraszamy na kolejne Branżowe Targi Składów Budowlanych :: W roku 2022 zaprosiliśmy do wzięcia udziału w targach wielu producentów, a w porównaniu do ubiegłej edycji odnotowaliśmy większe zainteresowanie czego wynikiem jest więcej prezentacji.

Od pierwszego dnia targów na naszej stronie będzie udostępniona platforma targowa z ogłoszeniami Producentów, na których będą prezentowane nowości, informacje ogólne czy produktowe oraz w strefie dostępnej dla zalogowanego użytkownika oferta promocyjna.

Kontaktując się z naszymi Pełnomocnikami ds Handlowych będzie można składać zamówienia w sposób tradycyjny, jak również będzie możliwość uzyskania dostępu do strefy promocyjnej.

Wielu naszych Dostawców-Producentów w podanym termine przygotuje specjalne promocje targowe, będzie też kilka nowości, dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertami oraz kontaktu z naszymi handlowcami.